Bahar Country Düğün Mekanı

Beyaz Kareler Event, sektörel tecrübesiyle, Bahar Country ‘deki tüm düğün &davet ve kurumsal etkinliklerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz prodüksiyon hizmetleri taleplerinizde deneyimli personelleriyle profesyonel servisler üretir.

Bahar Country İstanbul’un ilk kır düğünü organizasyonunu gerçekleştirilen, ayrıca açık hava etkinlikleriyle tanınmış, İstanbul’un önemli mekânlarındandır. Bünyesinde 3 farklı konseptte, etkinlik ve düğün davet bahçesi, 4 ayrı açık hava etkinlik alanı, 2 farklı çok amaçlı kapalı salonu bulunduran yüksek kalite standartlarında hizmet üretilen konseptlere sahip bir mekândır.

Bireysel organizasyonlarda da öncelikle kır düğünü olmak üzere, doğum günü, kına gecesi, nişan, sünnet, gibi davetlerinde yapılabilme özelliklerine sahiptir. 60 dönümlük açık alanıyla, kurumsal şirketlerin kalabalık piknik veya outdoor organizasyonlarına ev sahipliği yapılabilmektedir.

Beyaz Kareler Event, sektörel tecrübesiyle, Bahar Country ‘deki tüm düğün &davet ve kurumsal etkinliklerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz prodüksiyon hizmetlerini karşılayacak organizasyon firmanız olarak size profesyonel servisler üretecektir. Organizasyonlarınızda, ışık ve ses sistemleri, cattering hizmetleri, mekan süsleme ve düğün prodüksiyon çözümlerini, yeni nesil teknolojiler ve sektörel deneyime sahip personelleriyle birbirinden farklı tema ve konseptlerle siz değerli misafirlerimiz için üreten firmamız, prodüksiyon hizmetleriyle de her zaman tercih edilen firma kimliğini korumaya devam ediyor.

Bahar Country Düğün ve davet alanında, Şelale Bahçesi, Venüs Bahçe, Secret Garden, Atlas Balo Salonu ve High Garden mekânlarıyla, davetlileri için oluşturmuş olduğu, her ihtiyacı karşılayan, farklı konseptleriyle misafirlerini ağırlamaktadır.

Düğün Mekânları, evlilik organizasyonlarının en önemli durağını oluştururlar. Tüm hazırlıkların, tüm sunumların misafir beğenisiyle buluşma noktalarıdır. Düğün sektörünün inanılmaz gelişimi, müşteri beklentilerini karşılamaya yönelik aksiyonlar, sürekli bir değişim gerektiriyor. Düğün mekânları, beklentileri karşılayan ve farklı seçenek ve alternatifleriyle düğünlerinde maksimum memnuniyeti sunmak için çalışmaktadır.

Özellikle İstanbul daki düğün organizasyon sayısının fazlalığı, beraberinde sektörü güncelleyen bir hizmet üretim zincirine dönüştürmüştür. Farklı konseptlerde yapılan organizasyonlar beklentileri karşılarken, misafirlerine unutulmaz deneyimler sunmaktadır. İyi bir düğün mekânı seçimi, çiftler için artık daha yorucu ve seçimi karmaşık bir durum yaratmıştır. Her geçen yıl mekân sayısının artması, kıyasıya fiyat ve hizmet rekabeti, tercihi zorlaştıran unsurlardan sayabiliriz.

Bahar Country Düğün mekan alternatifleriyle, misafirlerine birbirinden farklı konseptlerle tek noktadan çözüm alternatiflerini bir arada sunuyor. Doğanın tüm cömertliğini sergilediği mekânda, her organizasyon beklentisini karşılayan alternatiflerinin yanında, sektörel eğitim almış personeller ve düğün çiftlerinin tüm taleplerinde her an destek oluşturan müşteri temsilcileriyle tercih edilmeye devam ediyor.

Beyaz Kareler Event, Bahar Country’de yapılması planlanan tüm organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz servisleri profesyonel kadrosu ve yeni nesil teknolojileriyle siz değerli misafirlerin hizmetine sunuyor. 

Bahar Country Düğün Mekanı Foto Galeri

Bahar Country Düğün Mekanı Videoları