Beykoz Kasrı Düğün

Beykoz Kasrı düğün organizasyonları profesyonel servisleriyle yararlanmak için Beyaz Kareler Event ile iletişime geçebilir, bu özel gününüzü unutulmaz bir mekânda kutlama fırsatı bulabilirsiniz. Organizasyonunuzda kurumsal servisler.

Düğün organizasyonu, çiftlerin evlilik hazırlıkları sürecinde en çok önem verdiği konulardan birisidir. Çiftler, hayatları boyunca bir kez yaşayacakları bu güzel anların kusursuz olmasını ister ve bunun için en doğru mekânı ve düğün organizasyon şirketini seçmeye çalışırlar. Günümüzde düğün organizasyonları için en çok tercih edilen mekânlardan birisi de Beykoz Kasrı’dır. Siz de Beyaz Kareler Event Beykoz Kasrı düğün organizasyonlarındaki profesyonel servisleriyle yararlanabilirsiniz.

Beykoz Kasrı Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonlarının en önemli adreslerinden birisi olan Beykoz Kasrı, İstanbul’un Mecidiye ilçesinde yer alan tarihi bir kasırdır. Yalıköy semtinde bulunan Hünkâr İskelesi olarak anılan alanın güneyinde yer alan Beykoz Kasrı; ağaçlar arasında yer alan, tarih ve doğanın birleştiği harika bir mekândır. Batılılaşma dönemi mimarisinin bir örneği olan kasır, 1845 senesinde Mısır Valisi Mehmet Ali Paşa tarafından yaptırılmaya başlanmış, paşa ölünce 1854 yılında oğlu tarafından tamamlatılmıştır.

Sultan Abdülmecid’e hediye edilen yapının bahçesinde bir de dinlenme köşkü yer alıyor. Osmanlı geleneğinde yer alan serdap köşk geleneğinin 19. yüzyıldaki örneklerinden biri olan yapı, özellikle sıcak yaz aylarında yapılacak düğün organizasyonları için en uygun mekanlardan birisidir. Beykoz Kasrı düğün organizasyonları profesyonel servisleriyle yararlanmak için Beyaz Kareler Event ile iletişime geçebilir, bu özel gününüzü unutulmaz bir mekânda kutlama fırsatı bulabilirsiniz.

Beykoz Kasrı, düğün organizasyonlarının yanında toplantılar ve çeşitli kurum organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle düğün fotoğraf çekimi için eşsiz bir mekan olan bu kasırda yapacağınız düğün, davetlilerinizin aklından uzun yıllar boyunca çıkmayacaktır.

Beykoz Kasrı Düğün Organizasyon Hizmetleri

Beykoz Kasrı düğün organizasyonu içerisinde pek çok hizmeti barındırmaktadır. Ancak bu hizmetlerin tamamı işinde profesyonel kişilerce gerçekleştirilmelidir. Aksi halde bu özel gününüz, hayal ettiğiniz gibi geçmeyebilir. Beyaz Kareler Event, düğün organizasyonları için işinde uzman ekibiyle profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler arasında ise; düğün mekan süsleme, ışık ve ses sistemleri, catering hizmetleri, düğün planlama ve düğün prodüksiyon hizmetleri yer almaktadır. Siz de düğün töreninizi Beykoz Kasrı’nda gerçekleştirmek ve profesyonel organizasyon hizmetlerimizden yararlanmak için hemen müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Beykoz Kasrı Düğün Foto Galeri

Beykoz Kasrı Düğün Videoları