Biz Kimiz

İşini En İyi Yapanlar İşini En Çok Sevenlerdir.

15 yıl önce başlayan serüvenimizde, genç ve bir o kadar dinamik bir ekibin, en önemli değeri olan hayal gücünün sınırsızlığına güvenilerek Beyaz Kareler Event kurulmuştu.

Ürettiğimiz hizmetler, yüksek hayal gücüne, disiplini ilke edinmiş çalışkan bir ekibe ve kurumsal iş akışlarına göre hareket ederken, yüksek kalitede hizmet üretebilme yeteneği ister.  İşimize hâkim olmamız ve hassas olduğumuz kadar titiz iş üretme yeteneğimizle övünürüz.

Geniş hizmet yelpazemiz, sahip olduğumuz, bilgi, teknik ve gelişen teknolojiyle donanımlarımıza yaptığımız yatırımlar, müşteri ihtiyaçları ve beklentilerini karşılarken, mutlak müşteri memnuniyetiyle büyümeye devam eden Organizasyon ve Prodüksiyon firma profilimizi oluşturdu.

Bizi başarıya götüren ve tercih edilen firma profilinin en önemli ayaklarında biri de şu soruyu ekipçe sürekli birbirimize soruyor olmamızdır. ‘’ Bizden talep edilen hizmeti biz alıyor olsaydık ne isterdik’’

Müşteri beklentilerini karşılamadan önce, aynı hizmeti talep eden olsaydınız sorusunun yanıtını her gün cevaplamak, müşteri beklentilerindeki mükemmel hizmet alım memnuniyetini oluşturdu.

Genç, disiplinli ve gelişen teknolojiyle artan müşteri beklentilerini karşılamaya yönelik yatırımlarımız, her projede bize başarıyı getirdi.

Prodüksiyon çözümlerimizle kurumsal müşteri beklentilerini karşılarken, düğün organizasyon firma yerliliğimizle mutlu çiftlerimizle, büyümeye devam ediyoruz.

Tabiki bizi tercih etmelisiniz.

Çünkü biz işimizi gerçekten çok seviyoruz.

Beyaz Kareler Event Ekibi.