Küçüksu Kasrı Düğün
Küçüksu Kasrı Düğün organizasyonlarının en iyi referanslarına sahip organizasyon firmasıyız.
Maslak Kasrı Düğün
Maslak Kasrı’nda, düğün ve davet organizasyonlarınızda, tüm hizmetleri tek noktadan karşılamaktayız.
Beykoz Kasrı Düğün
Beykoz Kasrı düğün organizasyonları profesyonel servisleriyle yararlanmak için Beyaz Kareler Event ile iletişime geçebilir, bu özel gününüzü unutulmaz bir mekânda kutlama fırsatı bulabilirsiniz. Organizasyonunuzda kurumsal servisler.
Ihlamur Kasrı Düğün
Ihlamur Kasrı düğün organizasyonları için profesyonel servisler sunuyoruz. Bu hizmetler arasında ise catering hizmetleri, ışık ve ses sistemleri, düğün mekân süsleme, düğün prodüksiyon ve düğün planlama hizmetleri yer almaktadır.
Mihrabat Korusu Düğün
Beyaz Kareler Event Mihrabat Korusu Düğün organizasyonlarında sahip olduğu profesyonel prodüksiyon ekip ve ekipmanlarıyla uzman servisler üretiyor. Referanslarımızı incelemek doğru karar vermenizi kolaylaştıracaktır.
Green House Garden Park
Green House Garden Park, Polenezköy'de doğanın kalbinde, ormanın güzel renkleri ve enfes çam ve çiçek kokuları arasında, evinizdeki rahatlık ve konforu hissettirecek bungalov evleri, butik otel odaları ve çeşitli aktiviteleriyle özel bir düğün mekanı.
Aktivitem Park Düğün
Aktivitem Park'ta üç farklı mekanda, kır düğünü konseptini çiftlerimizin alternatiflerine göre hazırlıyoruz.
Poyraz Çapari Düğün
Poyraz Çapari, Poyrazköy’de 3.Boğaz Köprüsü ve İstanbul Boğazının eşsiz manzarasına sahip, sahil düğünü düşünen düğün çiftleri için, prodüksiyon ve organizasyon hizmetlerimizle, sizlere önerdiğimiz düğün mekanlarımızdandır.