Küçüksu Kasrı Düğün

Küçüksu Kasrı Düğün organizasyonlarının en iyi referanslarına sahip organizasyon firmasıyız.

Küçüksu Kasrı, İstanbul Boğaziçi’nde Küçüksu ile Göksu Deresi arasında yer alan ve yerleşim tarihi, Bizans dönemine kadar uzan oldukça önemli kültür miraslarımızdan biridir. Sultan IV. Murad’ın (1623-1640) padişah has bahçelerinden biri olan Küçüksu ve çevresini çok beğendiğini ve buraya “Gümüş Selvi” adını verdiği bilinmektedir. Sultan Abdülmecid (1839-1861), Küçüksu Kasrı’nın bulunduğu yerdeki da eski yapıyı yıktırarak, yerine bugünkü kasrı yaptırmıştır.

Beyaz Kareler Event, profesyonel organizasyon firma kimliği ve uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesiyle, Küçüksu Kasrı’nda da kurumsal etkinlikler ve düğün organizasyonları gerçekleştirmektedir.

Küçüksu Kasrı, düğün organizasyonları ve kurumsal etkinlikler için uzun yıllardan beri tercih edilen mekân özelliği de taşımaktadır.

Küçüksu Kasrı düğün organizasyonlarında ihtiyaç duyulabilecek, catering hizmetleri, ışık ve ses sistemleri, düğün mekân süsleme, düğün planlama ve düğün prodüksiyon hizmetleriyle profesyonel servisler üretiyoruz.

Küçüksu Kasrı’nda yapmayı planladığınız düğün organizasyonunuz için müşteri hizmetleri temsilcimizle görüşerek, referanslarımızı incelemenizi ve özellikle söz konusu mekânda daha önce verilen davetlerdeki hizmet ve servis örneklerimizi incelemenizi öneriyoruz.

Küçüksu Kasrı düğün organizasyonlarında tercih edilen firma kimliğimizle, her yıl düzenlediğimiz onlarca başarılı organizasyonla mutlu müşteri portföyümüzü büyütmeye devam ediyoruz. Kusursuz servisler ve mutlak misafir memnuniyetiyle tanışmanızın şimdi tam zamanı.

Küçüksu Kasrı Düğün Foto Galeri

Küçüksu Kasrı Düğün Videoları