Roadshow Organizasyonları

Roadshow Organizasyonları

Roadshow Organizasyonları, markaların satış etkinlikleri arasında, tüketicilerine dokunarak yüz yüze tanıtımı sağlayan oldukça etkili bir marketing Event çalışmasıdır.

Şirketler; hedef kitlelerine, yeni bir ürün ya da hizmetin tanıtımını yapmak için, özel araçlar kullanarak, önceden belirlenmiş bir rotanın takip edildiği marketing çalışmalarını, uzman müşteri temsilcileriyle daha başarılı olarak sunarlar.

Roadshow Organizasyonları, marka kurumsallarıyla ile giydirilmiş, otobüs, tır yâda daha özel tasarım araçlarla Beyaz Kareler Event tarafından hazırlanmaktadır. Organizasyondaki hedefinize göre hazırlanan araçlarla, müşterilerinize ve hedef kitlenize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Organizasyon tanıtımları için ihtiyaç duyabileceğiniz gala gecelerinizi, uzman ekibimiz ve yeni nesil donanımlarımızla unutulmaz bir tanıtıma dönüştürüyoruz.

Roadshow Organizasyonları, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı, hedef kitlenizi etkilemeli ve marketing çalışmalarına mutlaka değer katmalı. Bu nedenle hedef kitleye uygun düzenlenmeli, araçlarda bulunacak ekipmanlar doğru seçilmeli ve hedef kitlenin ilgisini çekebilecek kampanyalar hazırlanmalıdır.

Uzun yıllara dayanan organizasyon firma kimliğimizle, sizleri dinler, sektör ve ürün analizlerini doğru algılar ve hedef kitleniz için en yaratıcı çözümler sunarız.  Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için müşteri hizmetleri temsilcilerimizle mutlaka görüşmenizi öneriyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz