Yıl Sonu Etkinlikleri

Farklı mekan ve fikirlerle Yıl Sonu Etkinlikleriyle motivasyon arttıran eğlenceli etkinlikler üretiriz.

Yaz Kampı İçin Eğitim Aktivitesi Bu etkinlikte okulunuza program olarak dahil edebileceğiniz eğitim aktivitelerinden oluşmaktadır. Programlarda temel hedefimiz onların karar vermede rol almalarını sağlamak, diğer arkadaşları ile yeni şeyler öğrenmelerini sağlamak. Uygulanacak eğitim aktivitelerine örnek vermek gerekirse: Transfer, troller, denge topu, örümcek ağı, helyum sırığı, step by step, dev jenga, top zili, tırtıl, mayın tarlası, hafıza oyunu, canlı langırt, tırmanma duvarı, kaydırak, spor turnuvaları

Yıl Sonu veya Bahar Şenlikleri Akşam sanatçı konseriyle kapanışın yapılacağı şenliklerde gün boyu çeşitli aktivite ve eğlenceler düzenlenmektedir.

Çanakkale Destanı Zaman Tüneli300m2 alana kurulan, 1 saatlik seanslarla öğrencilerin gezdirildiği bir sistemdir. İzleyenlerin labirent içinde dolaşırken dekorlar, canlı animatörler, ses ışık efektleri ile seçilen konulara göre (Çanakkale Destanı, İslamiyet’in Doğuşu vb) anlatılacağı bir etkinliktir.

Konser (canlı performans) Yıl sonunda ister büyük bir alana festival eşliğinde, ister festival harici biletli satışla canlı konser organize edilir. Murat Boz ve Hadise’nin de içinde bulunduğu çeşitli sanatçılarla çalışılmaktadır.

Sahne, ses, ışık, truss hizmetleri (konser, tiyatro, gösteri, sunu) Okul içi ve okul dışı etkinliklerde, salon içi eğitim ve toplantı aktivitelerinde kullanılmak üzere ses, ışık ve sahne kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz