Neler Yapıyoruz

Zor ve uzun bir yolda çok şeyi başardık. Fikri yazıya çevirdik.

     Beyaz Kareler Event olarak, gerek kurumsal eventler, gerek düğün davetleriniz, özel partileriniz, lansmanlar vb.. her türlü davet ve etkinliğinizde mekan araştırmasından başlayarak bir davetin son imzasını gerektiren ihtiyaç kalemine kadar çözüm ve doğru planlama ile hizmet sunmaktayız.

     Bir davete katıldığınızda tabii ki ilk bakış önemlidir. Bu bakışı etkileyecek olan da tabii ki dekorasyondur. Bu departmanda sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için tasarım ekibimiz ile bir araya gelerek kreatif çalışma ile sizin hayaliniz bizim tecrübemiz derken etkileyici bir görsel şölen çalışmasına başlıyoruz… Unutmayın! İlk görülen akılda son kalandır.

     Tabi bu davetin bir de Prodüksiyon kısmı var. E bu şöleni karelemek kalıcı hale getirmek, her baktığımızda mutlu olmamızı sağlayacak kısım. Kısaca elinizde kalacak tek hatıra…

Burada fotoğraf koordinatörümüz önce sizi tanımaya çalışır. Hangi karelerden hoşlanırsınız? Kendinizi hangi profilden seversiniz? Örnek videolar ile sizin belki defalarca izleyeceğiniz hikayenizin taslağını oluşturur. Davet gününüzde de sizin tercihleriniz doğrultusunda kurulmuş ekibiniz ile eğlenceli bir sabaha günaydın deriz.

     Görseli oluşturduk, fotoğrafladık e peki eğlence? Tabii ki bu da olmazsa olmazlardan…Sizinle yaptığımız koordinasyon toplantımızda Dj iniz ile tanışırsınız. E başlayalım o zaman nereliyiz? Kırmızı çizgilerimiz neler? Özellikle neleri duymak istersiniz? Hiç duymak istemediğiniz sizi mutsuz edecek bir parça var mı? Aman diyelim uzak duralım.  Peki Canlı müzik? E onu da konuşuruz istiyorsanız kaşe isim mi no name mi olsun?

     Tüm bunların yanında bir de mideye hitap etmek var ama… Geldik yemek konusuna, dilerseniz kokteyl daveti dilerseniz set bir menüden oluşan davet… Hangisini isterseniz.

Türk ve dünya mutfağından harmanlanmış menülerimiz ile alternatiflerimizi sunarız. Menüyü oluşturmanın yanında asıl önemli olan herkesin aynı anda aynı sıcaklıkta bu lezzeti tatmasıdır. Bunun için de geniş ve profesyonel servis ekibimiz ile çözüm sağlamaktayız.

        E düğünse planladığınız davet, evlendiniz düğün bitti.  Hayırlı olsun! Peki after party ? balayı?

Hadi onu da yüz yüze konuşalım.

Daha konuşacağımız çok detay var…