23MAR
2019 Düğün Konsept Trendleri

2019 Düğün Konsept Trendleri

2019 Yılı Düğün Dekorasyon Fikirleri

Hayatınızın aşkıyla, davetlilerinizin önünde bir düğünle dünya evine mi girmeye hazırlanıyorsunuz? Peki, bu noktada hangi düğün dekorasyonları tercih edeceksiniz?

Düğün hayatımızın en önemli günlerinden bir tanesi. Düğünün son zamanlarında sadece gelinlik damatlık tartışması değil, aynı zamanda dekorasyon konusunda da bazı tartışmalar yaşanabiliyor. Düğününüzün mükemmel geçmesi için elbette, partnerinizle beraber ikinizin de içine sinen ortak bir karar vermeniz gerekiyor.

Bu yıl evlenecek olan genç çiftleri son derece modern dekorasyonlar bekliyor. Gelinlik, abiye, davetiye, mekân ve pastada pek çok yenilik görmek mümkün. Bütün bu yenilikleri kendi düğününüzde uygulayarak modern bir düğüne imza atmanız mümkün!

2019 Gelinliklerdeki Yenilikler

Klasik gelinlik algısı bu yılın düğünlerinde artık yıkılıyor. Beyaz gelinliklerin dışında bu yıl renkli gelinlikler göreceğiz. Fiyonklar artık büyüyor ve gelinlik algısını yıkıyor.

Bu yılın gelinliklerinde geometrik çizgiler ve metalik detaylar görmek mümkün. Geometrik desenler sadece gelinliğin tamamında değil, aynı zamanda uzun duvaklarda da kendini gösterecek.

Bu yılın gelinliklerinde tüller bir tık daha önce. Tüller, hatta başka markalarda transparan olarak da önümüzde olacak.

2019 Gelin Makyajı

Bu yılın gelin makyajı çok göz alıcı! Metalik renkteki farlar, gümüş renkli eyeliner’ler ve renkli ojeler bu yıl karşımıza farklı gelinler çıkaracak. Bu yılın gelinleri karşımıza ışıl ışıl çıkacak.

Işıltılı ve çok abartılı makyajlardan hoşlanmayan gelinler üzülmesin. Bu yıl aynı zamanda soft pembe gelin makyajları çok tercih edilecek. Sadece ve yok gibi makyaj modeli olarak alınan bu tip makyajlar, sadelikle güzelliğin bir arada olabileceğini bir kere daha ortaya koyacak!

2019 Gelin Saçlarındaki Değişimler

Her şeyden önce şunu belirtmemizde fayda var! Bu yıl kısa saçlı gelinlerin yılı. Gelin saçı konusunda seçim yapamayacak gelinlerin büyük bir kısmı tercihi küt ve kısa saç gelin başlarında bulacak.

Makyaj ve gelinlik modasında olduğu gibi, saç modasında da bu yıl sadelik ön planda. İddialı seçeneklerinde olduğu saçlarda, üç boyutlu çiçekler göreceğiz. Beraberinde doğal saçlarda oldukça tercih edilecek gibi duruyor. Geçen yılın yüksek atkuyruğu saçları bu yıl enseye doğru iniyor ve çeşitli kurdelelerle süsleniyor.

Klasiğin dışına çıkarak artık farklı modeller kullanmak isteyen gelinler bu yıl çok şanslı!

2019 Abiye Trendleri

Düğün denilince akla sadece gelinlik ve damatlık değil, aynı zamanda abiyelerde geliyor. Bu yıl abiye modellerinde karşımıza ağırlıklı olarak lavanta ve toprak topları çıkacak.

Çiçekler, bu yılda varlığını koruyacak. Aynı zamanda yeni abiyelerde kelebeklerde görülebilir. Ancak abiye denilince sadece aklımıza bunlar gelmesin. Leoparlara da değinmemiz lazım. Her yıl olduğu gibi bu yılda leopar hayatımızın bir köşesinde olacak. Elbiselerin bir kısmında kullanılan leopar desenleri, istenildiği durumlarda elbiselerin tamamında kullanılabilir.

Gelinlikler karşımıza çıkan abartılı katmanlar, abiyelerde de bulunuyor hareketli tasarımları da tercih etmek isteyenler için tercih edilecek model bu yıl çok fazla.

2019 Alyans Trendleri

Artık bu yıl itibariyle klasik alyanslardan vazgeçebilirsiniz! Bu yılın alyans modelleri arasında çeşitli renklerden yapılan alyanslar bulunuyor. Geçen yıl karşımıza çıkan desenli ve taşlı alyanslar bu yıl da olacak.

2019 Tektaş Trenleri

Bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilen tek taş modelleri bu yıl daha da fazla çeşitlenecek gibi gözüküyor. Yeni modeller arasında sadece iki halkalı modeller yok. Aynı zamanda kalın halkalı tasarımları da görebilirsiniz. İncilerle ve iki konturlu olan tek taşlar bu yıl evlenme tekliflerinde oldukça fazla kullanılacak. Geometrik modellere sahip olan tasarımlar da bu yıl oldukça ilgi görecek gibi gözüküyor!