23MAR
2020 Damatlar Hangi Modayı Tercih Edecek?

2020 Damatlar Hangi Modayı Tercih Edecek?

En az gelinlik modelleri kadar damatlık modelleri de çiftlerin özel ve unutulmaz olan düğün merasimleri için büyük önem taşır. Damatlık modellerinde klasiklik devri çoktan sona erdi! 2020 Damatların modasına gelin birlikte göz atalım;

1-) Renkli Damatlıklar


2020 renkli damatlık modelleri ile damat adayları, birbirinden şık gelinlik modelleriyle baş döndüren gelinlerimizden aşağı kalmıyor! Renkli damatlık modelleri bu seneye tam olarak damgasını vurdu dersek hiç de yanılmış olmayız. Zıt renklerin çekiciliği ve kravatlarda çiçek desenleri renkli bir şıklık sunuyor. Özellikle bahçe ve kır düğünü organizasyonlarında oldukça hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

2-) Tüvit Damatlık Takım Elbise


Salon düğünlerinin şıklık temsili tüvit damatlık takım elbise modelleri bu yılın trendleri arasında en çok tercih edilenlerden yalnızca bir tanesi. Özellikle kış düğünlerinde tercih edilen tüvit damatlık takım elbise modellerinde en çok tercih edilen renkler ise gri, kahverengi ve yeşil damatlıklar oldu. Şık bir yelek ile de kombinlenen tüvit damatlık takımları, her yaş kesimine hitap eden çok şık bir modeldir. Renkli damatlıkların yanı sıra ağır ve asil görünümüyle bu modeli tercih edebilirsiniz.

3-) Kadife Damatlıklar


Klasik bir görünümden ziyade kadife damatlıklar da bu senenin trendleri arasında kendini gösteriyor. Sonbahar ve kış sezonlarında adından oldukça söz ettireceğe benziyor. Lacivert, pembe ve bordo renkleri özellikle bu yıl çok konuşulacak! Farklılık yaratmak isterseniz kadife damatlıkları da gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

4-) Slim Fit Damatlık Modelleri


Son birkaç yılın en çok tercih edilen damatlıklarından olan slim fit modeli bu yıl da tercih edilmeye devam edecek gibi görünüyor. Rengarenk damatlıkların yanı sıra sade ve şık bir görünüm seven damat adayları için ve elbette orantılı vücut hatlarına sahip kişiler için oldukça uygun bir seçim olacaktır.

5-) Ekose Desenli Damatlıklar


Bir bütün olarak ekose desenli damatlıklar göze hoş görünüyor. Eskilerden bu yana popülerliğini sürdüren ekoseli kumaşlar istenilen renklerde tercih edilebiliyor. Fransız kökenli ekose kelimesi, 80'lerde punk modasından günümüze değin sürmüştür ve bu desenli kumaşlar hemen hemen her alanda kullanılmaktadır.

6-) Siyahın Asaleti