Aktivitem Park Düğün

Aktivitem Park'ta üç farklı mekanda, kır düğünü konseptini çiftlerimizin alternatiflerine göre hazırlıyoruz.

Beyaz Kareler Event, Aktivitem Park Çatısı altında düğün ve davet organizasyonu yapılabilen üç adet düğün bahçesinde müşterilerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm davet organizasyon çözümlerini sunmaktadır.

Hayallerinizdeki masalı gerçeğe dönüştürmeye ve doğanın en güzel renkleri altında, birbirinden şık üç farklı kır düğün bahçesinden birinde, kendi masalınızın prens ve prensesi olmaya ne dersiniz? O halde Aktivitem Park ile tanışmanın tam sırası. Çünkü burada her şey güzelden de öte. Üç farklı düğün konseptiyle oluşturulmuş kır düğün bahçeleriyle, hayalinizdeki masalın gerçek senaryolarını oluşturabilirsiniz.   

Aktivitem Park, kır düğünü organizasyonları için tartışmasız en iyi mekân alternatifleriyle çiftlerin tercih noktası olurken,  Aktivitem Arena ise, birbirinden eğlenceli aktivite alanlarıyla da şirket içi organizasyonların vazgeçilmez mekân alternatiflerini bir arada sunuyor.

Aktivitem Park düğün bahçelerinin bir birinden farklı ve şık konseptlere sahip düğün bahçelerinde gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonlarınızda, prodüksiyon hizmetlerimizle unutamayacağınız, neşeli çekimlerimizle sizlerleyiz.

Aktivitem Park Düğün Foto Galeri

Aktivitem Park Düğün Videoları