23MAR
Düğün Organizasyon Paket Fiyatları

Düğün Organizasyon Paket Fiyatları

Düğün organizasyon paket fiyatları, mekânın yapılacağı kentten kullanılacak alana kadar birçok etmene göre değişim göstermektedir. Çiftler, en mutlu günleri düğünlerinin iyi geçmesini ister ve bunun için de ellerinden geleni yaparlar.

Belki de çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz o gün nihayet geldi. Peki, o gün için nasıl hazırlanacaksınız? Yemekler nasıl olacak? Misafirler nasıl ağırlanacak? Bırakın bunları organizasyon firmaları düşünsün. Güler yüzlü, profesyonel ve öz verili personelleri ile çalışmalar yürüten Beyaz Kareler Event gerek kalitesi gerekse tecrübesiyle tamamen güvenebileceğiniz bir firmadır. Düğün organize etmek zor iştir. Hem zaman alır hem de yorucu olur. Bu işi profesyonel ellere bırakmak her zaman yararınıza olur. Özgün dekorasyonları, lüks konseptleri, leziz yemekleri ve çalışkan personelleri ile firmamız sizler için bu işi yapmaktan büyük bir kıvanç duymaktadır.  Davetiyeler tamamen sizin zevkinize göre hazırlanacaktır. Yüksek kapasiteli ve ferah salonlarda misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlarıyla cebinizi yakmaz ve bütçenize göre en iyi hizmeti almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

KONSEPT SEÇENEKLERİ İLE MUTLU OLUN

Düzenlenen konseptlerin içerisinde bulunan kır düğünü seçeneği doğayı ve yeşili seven çiftlerimiz için oldukça güzel bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Kır düğünleri de aynı şekilde istediğiniz gibi süslenip, tamamen sizin zevkinize göre yapılabilmektedir. Modern mekânları ve zarif süslemeleri ile firmanın hem sizin hem de misafirleriniz yüzünde tatlı bir tebessüm bırakacağından emin olabilirsiniz. Düğün öncesi prova ile en mutlu gününüze kusursuz bir biçimde hazırlanabilirsiniz.

 

FİYATLAR NELERDİR?

Beyaz Kareler Event, her farklı konsept ve etkinlik için farklı fiyatlar sunmaktadır. Düğün organizasyon paket fiyatları sizin isteklerinize göre şekillenmekte ve değişim göstermektedir. Bu nedenle de ne istediğinizi bilmeniz oldukça önemlidir. Dilediğiniz şeyleri planladığınız sürece fiyat konusunda da sıkıntı yaşamazsınız. Örneğin ihtiyacınız olmayan ek hizmetleri de isterseniz gereksiz ücret ödemiş olursunuz. Bu nedenle düğün paketi satın almadan evvel düşüncelerinizi netleştirmekte fayda var. Firma olarak düğün paketleri kapsamında sizlere şu hizmetleri sunuyoruz:

·         Düğün fotoğrafçılığı

·         Düğün albüm çekimi

·         Düğün hikâye çekimi

·         Düğün video klip

·         Düğün catering

·         Düğün ses ışık

·         Düğün mekân süsleme

·         Düğün planlama

Bu hizmetlerimizin hepsi farklı fiyatlarda bulunuyor fakat paket dâhiline girdiği zaman ücretler ucuzluyor. Hali hazırda düğün sektöründe en iyi çalışmaları güvenilir bir biçimde yürüten Beyaz Kareler Event, sizlere en iyi fırsatı sunduğunun da garantisini veriyor. Eğer sizler de bu mutlu gününüzü en iyi şekilde tamamlamak istiyorsanız mutlaka firmamızı ziyaret ederek paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almalısınız. Düğün organizasyon paket fiyatları mekâna, istenilen hizmetlere göre değişim gösterse de fiyatlar uçuk olmadığı için bütçenize kesinlikle zarar vermeyecek nitelikte. Bu nedenle firmamız sektörde en iyi fiyatı sunan profesyonel firmaların da daha büyük avantajlar sunmaktadır.