23MAR
Düğün ve Davetlerde Catering Hizmetleri

Düğün ve Davetlerde Catering Hizmetleri

Düğün ya da davet organizasyonlarının hazırlık sürecinde önemli birçok nokta mevcuttur. Bunlardan birisi de catering hizmetleridir. Bu hizmetler sayesinde düğün ya da davetlerdeki yemek organizasyonları koordineli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Beyaz Kareler Event, sektördeki 15 yıllık tecrübesi ile düğün ve davetlerde catering hizmetleri sunmaktadır.

Düğün ve Davetler İçin En Uygun Catering Çözümleri

Düğün ve davetlerde catering hizmetleri sunacak firmayı tercih ederken dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemlisi, catering firmasının kapasitesinin ne olduğudur. Bir catering firmasının açık hava düğünleri, kır düğünler, salon düğünleri ya da diğer davet organizasyonları ile tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Ancak firmanın salon konusundaki tecrübelerinin öneminin yanında catering hizmetlerinin kaç kişiye eksiksiz bir şekilde sunulduğu da önemlidir. Yani bir catering firmasının yemekleri lezzetli, menüsü zengin ve içecekleri sınırsız olabilir. Fakat bu hizmetler, konukların tamamına eksiksiz bir şekilde ulaştırılamıyorsa organizasyon eksik kalacaktır. Bu nedenle düğün ya da davetleriniz için tercih ettiğiniz catering firmasının organizasyon için ayırdığı eleman sayısını önceden konuşmalısınız. Bu organizasyon sırasında aksilikler yaşamanızın önüne geçecektir.

Beyaz Kareler Event, düğün ve davetler için sunduğu catering hizmetlerini, organizasyon ihtiyaçları göz önünde bulundurarak planlar ve her organizasyonun beklentileri için farklı catering çözümleri sunar.

Profesyonel Mutfak Ekibi

Düğün ve davetler için catering hizmeti sunan firmaların menülerinin zengin olması gerekmektedir. Klasik bir düğün davetinin menüsü; başlangıçlar, ana yemek, ara sıcak, tatlı ve meyvelerden oluşmaktadır. Bu menüye alkollü ve alkolsüz içecekler de dâhil edilebilir. Ancak menü ne kadar zengin olursa olsun catering firmasının mutfak ekibi işinde uzman kişilerden oluşmuyorsa, catering hizmetlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olmaz. Bunun için catering firmalarının mutfak ekibinde yer alan çalışanların mutlaka profesyonel ve tecrübeli kişilerden seçilmesi gerekmektedir.

Firmamız; sektörde edindiği tecrübeleri, farklı fiyat ve kalite avantajları ile düğün ve davetlerde catering hizmetleri sunmaktadır. Siz de düğün ve davet organizasyonlarınız için güvenilir bir catering hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.