23MAR
Farklı Düğün Organizasyon Fikirleri

Farklı Düğün Organizasyon Fikirleri

Gelin ve damadın yıllardır beklediği bu mutlu gün sonunda geldi. Peki, bu günün muhteşem olmasını istemez miydiniz? İşte Beyaz Kareler Event bunun için var. Profesyonel ve güler yüzlü çalışanları ile çalışan firmanın tüm hizmetlerine rahatlıkla güvenebilirsiniz. Düğün hazırlıkları her zaman uğraş isteyen, yorucu, stresli ve zaman alıcı olmuştur. Bu sebeple hazırlıkları işini bilen kaliteli bir kadroya bırakmak hem siz hem de eşiniz için oldukça rahatlatıcı olacaktır. Lüks dekorasyonu, özel konseptleri, güler yüzlü personeli ve leziz menüsü ile sizi ve misafirlerinize unutulmaz bir gün yaşatmayı kendine misyon edinen firmamız, düğün konusunda kendini ispatlamış bir markadır.

 

DAVETİYE İÇİN DE HİZMETİNİZDE

Zevkinize göre davetiye hazırlamak konusunda da firmamız hizmetinizdedir.  Yüksek kapasiteli salonlarıyla misafirlerinizi keyifli bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlarıyla da cebinizi yakmaz, tadınızı kaçırmaz. Düzenlenen konseptlerin içerisinde bulunan kır düğünleri, en mutlu gününüzde doğayla ve yeşille iç içe olmanızı sağlayacak unutulmaz bir gün yaşatacaktır. Modern tasarımı ile şık ve zarif bir düğün ortamı sunan firmamız çiftleri memnun edecek imkânlara sahip.  Düğün öncesi prova imkânı ile asıl düğün gününde yaşanabilecek aksiliklerin de önüne geçilmek amaçlanıyor. Düğün konusunda kararsızsanız ve vaktiniz yoksa mutlaka firmamızın konsept çalışmalarına göz atın.

 

FARKLI FİKİR Mİ İSTİYORSUNUZ?

Beyaz Kareler Event olarak sizlere düğün organizasyonu konusunda farklı fikir ve konseptler sunuyoruz. Kır düğününden, tarihi mekânlarda düğün organizasyonları ve  salon düğününe kadar çeşitli konseptlerimiz bulunuyor ve ek olarak bu hazır konseptlerin içeriğini de sizlerin dileklerinize göre farklılaştırabiliyoruz. Bununla beraber farklı düğün organizasyon fikirleri konusunda ekibimizle yaratıcı çalışmalar sunuyoruz. Firmamızın sizlere sunacağı farklı fikirlerden en önemlilerini şöyle listeleyebiliriz:

 

Kış Konsepti

Eğer sonbahar ya da kış aylarında evleniyorsanız, kış konseptleri sizlere çok uygun olacaktır. Özellikle beyazlarla kaplanmış bir yolda nikâh kürsüsüne doğru yürümek içinizi ısıtacak bir anı olacaktır. Bu konseptte isteğinize göre karla örtülmüş dallar hazırlayarak “evet” sözcüğünüzü bu harika ortamda söylemenizi de sağlıyoruz. Kış temalı gelin yolu ve kış temalı nikah masası kışı seven tüm gelin ve damatlar için mükemmel bir seçenek olacak.

 

Çiçek Konsepti

Düğünüze gelecek konularınızı çiçeklerle bezenmiş bir salonda karşılamak ister misiniz? Çiçeklerin sarktığı, mis gibi kokular yaydığı masa tasarımları düğün fikirleri arasında moda. Son zamanlarda düğün fikirleri konusunda trend olan çiçek tasarımı, hem açık hem de kapalı düğün mekanlarında hayata geçirilebiliyor. Bu nedenle de oldukça ilgi gören fikirler arasında yer alıyor.

 

Anı Köşesi

Gelen misafirlerinizi eşinizin ve sizin güzel anılarından oluşan bir köşe ile ağırlamak ister miydiniz? İşte yeni düğün fikirlerinden birisi de bu anı köşesi. Sevdiğinizle fotoğraflarınızdan oluşan bu anı köşesi, herkesi duygulandırmaya yetecek kadar muhteşem!