Ihlamur Kasrı Düğün

Ihlamur Kasrı düğün organizasyonları için profesyonel servisler sunuyoruz. Bu hizmetler arasında ise catering hizmetleri, ışık ve ses sistemleri, düğün mekân süsleme, düğün prodüksiyon ve düğün planlama hizmetleri yer almaktadır.

Düğün organizasyonu, evliliğe adım atacak çiftler için oldukça önemli durumdur. Günümüzde bu organizasyonların düzenlendiği pek çok mekân bulunmaktadır. Ancak bu mekânların arasında Ihlamur Kasrı düğün organizasyonları için muhteşem bir mekândır.

Ihlamur Kasrı Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonları için eşsiz mekânlardan birisi olan Ihlamur Kasrı, İstanbul Beşiktaş’taki mesire yerinde bulunan bir padişah köşküdür. Sultan Abdülmecid tarafından 1849-1855 yılları arasında yaptırılan Ihlamur Kasrı’nın mimarı ise Mimar Nikogos Balyan’dır. Düğün organizasyonları için çokça rağbet gören bir mekân olan bu köşk, ismini ise vaktiyle burada yer alan çok miktardaki ıhlamur ağacından almıştır.

Önceleri kasrın bulunduğu mesire alanı Hacı Hüseyin Ağa adındaki bir şahsa aitmiş. Daha sonra Hüseyin Ağa’nın malları devlet tarafından müsadere edilmiş ve bu alana padişahın dinlenmesi için ahşap köşk yaptırılmıştır. I. Abdülhamid, III. Selim ve II. Mahmut tarafından da dinlenme evi olarak kullanılan bu köşkte aynı zamanda ünlü Fransız şair Lamartine de misafir edilmiştir. Beyaz Kareler Event Ihlamur Kasrı düğün organizasyonu fırsatlarından yararlanarak doğa ve tarihin birleştiği bu mekânın eşsiz ambiyansında unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Ihlamur Kasrı düğün organizasyonları ve aynı zamanda farklı kurumsal etkinlikler için uzun yıllardan bu yana tercih edilen bir mekân olma özelliği taşımaktadır. Bu durumun en önemli nedeni ise kasrın görkemli bir yapı olmasının getirdiği prestijden kaynaklanmaktadır. Kasır; içerisindeki büyük boyutlu giyotin pencereler, balkonlar ve gösterişli çift kollu merdivenleri ile yıllarca konuşulacak organizasyonlar için en ideal mekânlardandır.

Düğün Organizasyon Hizmetleri

Beyaz Kareler Event, Ihlamur Kasrı düğün organizasyonları için profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler arasında ise catering hizmetleri, ışık ve ses sistemleri, düğün mekân süsleme, düğün prodüksiyon ve düğün planlama hizmetleri yer almaktadır. Uzun süre akıllardan çıkmayacak unutulmaz bir düğün için gerekli bu düğün organizasyon hizmetleri için bizi arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bunun yanında referanslarımızı ve mekânda daha önce düzenlenen organizasyonlardaki servis örneklerini de inceleyebilirsiniz.

Siz de hayatınızın en önemli anlarını güvenilir ve işinde profesyonel bir düğün organizasyon firmasına emanet etmek isterseniz, Beyaz Kareler Event olarak hizmet sunmak için daima hazırız.

Ihlamur Kasrı Düğün Foto Galeri

Ihlamur Kasrı Düğün Videoları