23MAR
Küçüksu Kasrında Düğün Yapmak

Küçüksu Kasrında Düğün Yapmak

Uzun bir serüvenin ardından evlenme kararı alan çiftleri tatlı bir telaş sardığı kaçınılmaz bir gerçektir. Toz pembe günlerin hiç bitmemesini ummak isterdik fakat düğün organizasyon sürecinde özellikle de bir organizasyon firması tercih etmediyseniz tabiri caizse düğün döneminin düğüm olması kaçınılmazdır.

Her hâlükârda, düğün yapmaya karar verdikten sonra akıllara gelen ilk soru bu sürecin nerede olacağıyla alakalı endişelerdir. Birçok düğün yeri olmasına karşın, hayallerinizi süsleyecek ve içinize sinecek bir mekân olmasını istemeniz çok doğaldır.

Biz, Beyaz Kareler Event ayrılacağı ile, tarihi mekanlarda da unutulmaz düğün organizasyonları yapmaktayız. Bu mekanlardan biri, yaşattığı görsel şölen ile siz ve konuklarınızı zevkin doruklarına ulaştıracak Küçüksu Kasrıdır. Peki Küçüksu Kasrı hakkında neler biliyorsunuz? Çıkarın kâğıt kaleminizi! Yazılı yoklama yapmayacağız ama bizimle hayatınızın en özel günü için birkaç not almaya ne dersiniz? Göksu Kasrı adı ile de bilinen Küçüksu Kasrı, 1856 yılında tamamlanmış olup, İstanbul ilimizin Küçüksu semtinde bulunmaktadır.

Sultan Abdülmecit tarafından yaptırılan bu Kasır, geçmişten günümüze tarihin değerli izlerini taşımakta ve biz de bu büyüleyici mekânda sizler için son teknoloji düğün organizasyonları hazırlamaktayız. Kasrın en değerli odaları elbette deniz manzaralı olanlarıdır ve şömine mermileri orijinal İtalyan mermeridir ve halılar ise Herekedir.

Kasrın bahçesinde çekim yapılabilmesi de bir diğer avantajlardan bir tanesidir. Beyaz Kareler Event, Küçüksu Kasrında Düğün yapmanın eşsizliğinin yanı sıra, özel organizasyon planları ile gününüzü bir tık öteye taşımak için hazır! Düğünlerde ses ve ışığın ne kadar önemli olduğunu tahmin edebilirsiniz. Her yıl güncellenen son teknoloji ürünlerimiz ile, düğününüzde adeta bir görsel şölen oluşturmak için sabırsızlanıyoruz! Birbirinden farklı görsel sunumlar için zevklerinizden biraz bahsetmeniz yeterli olacaktır. Bir kahve eşliğinde size en uygun görsel tasarımı birlikte oluşturmamız yalnızca beş on dakika alacaktır. Teknik kadromuzun oluşturduğu birbirinden şık görsel tema için bizlerle iletişime geçebilir veyahut web sitemizden görselleri inceleyebilirsiniz.

Düğün mekan süsleme ve dekorasyona varan her detay için birlikte istişare ederek en özel gününüzde sizi ve konuklarınızı özel hissettirmek için varız. 15 yıllık tecrübemizle sizin kişisel zevklerinizi derleyip ortaya muhteşem konseptler çıkarmaktayız. Ekipmanlarımız ve teknik kadromuz ile, Küçüksu Kasrında düğün yapmanın hakkını veriyoruz! Kültürümüzün ve tarihimizin ender ve somut yapılarından bir tanesi olan Küçüksu Kasrı, birçok gösterişli ve görkemli düğüne kapılarını açmıştır.

Tarihi yerlerden bir tanesi olduğu için diğer düğün mekanlarına kıyasla bazı kısıtlamaları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir elbette. Örneğin sigara içilmemesi ve yüksek sesli müziğe izin verilmemesi gibi kısıtlamalar, onca güzellik için görmezden gelinebilir. Şıklık ve sadeliğin bir arada ahenk içinde olduğu bu mekanda, düğününüzün üzerinden yıllar geçse bile unutulması imkansız olacak!.