Maslak Kasrı Düğün

Maslak Kasrı’nda, düğün ve davet organizasyonlarınızda, tüm hizmetleri tek noktadan karşılamaktayız.

Levent ve Ayazağa semtlerini birbirine bağlayan ana yolun sağında bulunan Maslak Kasırları ’nın yer aldığı çevrede ilk yapılaşmaların, bölgenin sultanlara ait bir av ve dinlenme yeri olarak kullanıldığı bilinmektedir. Bu yıllarda tarih sahnesine çıkan ve bölgeye özel bir konum kazandıran Maslak Kasırları ‘nın ne zaman ve kim tarafından yaptırıldıkları tam olarak saptanamamakla birlikte, büyük bir 170 dönümlük orman arazisinin ortasında yeşilin tüm tonlarını barındıran bir koruluğun içinde yer alan Maslak Kasırlarından günümüze; Kasr-ı Hümâyûn, Mâbeyn-i Hümâyûn ve Limonluk, Çadır Köşk ve Paşa Dairesi gelebilmiştir. Boğaziçi’nin Karadeniz’e açıldığı noktayı çok iyi görebilen bir konumda, çevrelerindeki yeşil örtüyle bütünleşen bu tarihi köşklerde günümüzde, düğün ve davet organizasyonları da düzenlenmektedir.

Beyaz Kareler Event, Maslak Kasrı’nda, düğün ve davet organizasyonlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri tek noktadan karşılamaktadır.

Maslak Kasrı’nda daha önceki tecrübelerimizle, düğün ve davet organizasyonlarınız için referanslı organizasyon firma kimliğimizle hizmet üretiyoruz.

Maslak Kasrı Düğün Foto Galeri

Maslak Kasrı Düğün Videoları