Poyraz Çapari Düğün

Poyraz Çapari, Poyrazköy’de 3.Boğaz Köprüsü ve İstanbul Boğazının eşsiz manzarasına sahip, sahil düğünü düşünen düğün çiftleri için, prodüksiyon ve organizasyon hizmetlerimizle, sizlere önerdiğimiz düğün mekanlarımızdandır.

Poyrazköy, İstanbul Anadolu kıyısında Karadeniz'e doğru Anadolu Kavağı'ndan sonra gelen tepede bulunan, boğazın güzel ve şirin kasabalarından birisidir. Sahip olduğu konum itibariyle, İstanbul Boğazının seyre doyulmaz manzarası ve yeşil ormanlarıyla nefes alabileceğiniz nadir mekânlardandır.

İstanbul Beykoz ilçesine 18 km mesafede olan Poyrazköy, Yavuz Sultan Selim köprüsünün ulaşıma açılmasıyla da Boğaz manzarası eşliğinde izlemeye doyamayacağınız bir gerdan gibi saran köprü ışıkları romantik duygular yaşayabileceğiniz avantajlarla doludur.

Hafta sonları, kumsalı ve restoranı ile misafirlerini ağırlayan Poyraz Çapari Restoran, sahilde düğün hizmetleriyle de çiftlerine unutulmaz romantik bir alternatif sunuyor. Mekânın Beyaz Kareler Event ’la yapmış olduğu anlaşma ile düğün organizasyon hizmetleri, düğün hikâye çekimleri ve düğün albüm çekimlerini de profesyonel kadromuzla sizler için üretiyoruz.

Poyraz Çapari, Poyrazköy ’de 3.Boğaz Köprüsü ve İstanbul Boğazının eşsiz manzarasına sahip, sahil düğünü düşünen düğün çiftleri için, prodüksiyon ve organizasyon hizmetlerimizle, sizlere önerdiğimiz düğün mekanlarımızdandır.  

Poyraz Çapari Düğün Foto Galeri

Poyraz Çapari Düğün Videoları