23MAR
Yıl Sonu Okul Organizasyonları

Yıl Sonu Okul Organizasyonları

Eğitim kurumları, yoğun geçen bir eğitim-öğretim yılının ardından yıl sonu etkinleri düzenlerler. Bu etkinlikler arasında; okul gezileri, yıl sonu bahar şenlikleri, konserler, tiyatrolar ve mezuniyet törenleri yer almaktadır. Ancak bu etkinliklerin her aşamasının kusursuz bir şekilde planlanabilmesi için bu işte uzman kişiler ile çalışılmalıdır. Beyaz Kareler Event, profesyonel ekibi ve ekipmanları ile yıl sonu okul organizasyonları hizmeti sunmaktadır.

Yıl Sonu Etkinlikleri  

Öğrenciler için yıl sonu demek, aynı zamanda okul tarafından düzenlenecek etkinlikler anlamına gelmektedir.  Ancak öğrencilerin yıl boyunca yaşadıkları stresi atmaları ve eğitim yılını güzel bir şekilde sonlandırmaları için farklı etkinliklerin düzenlenmesi gerekir. Firmamız, farklı mekân ve fikirleri ile okullar için yıl sonu okul organizasyonları hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın düzenlediği yıl sonu etkinlikleri arasında yıl sonu kampı için eğitim aktiviteleri yer almaktadır. Bu aktivitedeki amaç; öğrencilerin karar verme aşamasında rol almaları ve diğer arkadaşları ile birlikte yeni şeyler öğrenmelerini sağlamaktır. Uygulanan eğitim aktiviteleri arasında ise; transfer, örümcek ağı, denge topu, helyum sırığı, dev jenga, mayın tarlası, tırmanma duvarı ve spor turnuvaları yer almaktadır.

Yine yıl sonu etkinlikleri dâhilinde; bahar şenlikleri, Çanakkale Destanı zaman tüneli, çeşitli konserler ve sahne, ışık, truss hizmetleri sunulmaktadır.

Mezuniyet Organizasyonları

Mezuniyet organizasyonları, hem öğrenciler hem de eğitim kurumları için oldukça önemlidir. Uzun bir eğitim hayatı sonunda mezun olacak öğrencilerin, bu özel günlerini güzel anımsayabilmeleri için mezuniyet törenlerinin profesyonel bir şekilde organize edilmesi gerekmektedir. Bu da ancak işinde uzman bir organizasyon firması tarafından gerçekleştirilebilir. Firmamız, yıllara dayanan tecrübesi ile onlarca eğitim kurumunun mezuniyet organizasyonları için çözüm noktası olmuştur.

Mezuniyet organizasyonları; fotoğraf çekimi, video çekimi ve süsleme anlamında titiz davranılması gereken organizasyonlardır. Çünkü mezuniyet, her öğrencinin yaşamak istediği ve heyecan ile beklediği anlardır. Video ve fotoğraf çekimleri ile bu özel anlar ölümsüzleştirilmelidir. Bu da ancak profesyonel ekip ve ekipmanlar ile mümkündür. Beyaz Kareler Event, gerek sektördeki tecrübesi gerekse profesyonel ekibi ile yıl sonu okul organizasyonları hizmeti için her zaman yanınızdadır.